Home Wiadomości

Wiadomości

Nagrodzeni w II sezonie rozgrywek "Wilson Summer League 2017"

Zakończyły się rozgrywki II sezonu Wilson Summer League 2017. Zwycięzcami w  poszczególnych ligach zostali:

I Liga - Marek Lipiński

II Liga - Maciej Paluchowski

III Liga - Katarzyna Prokop

IV Liga - Jacek Kabat

V Liga - Tomasz Czyż

VI Liga -  Robert Więckiewicz

VII Liga - Michał Mazurek

Zwycięzcy otrzymają bony o wartości 300 pln (wartość w cenach sugerowanych producenta) na produktu firmy Wilson do wykorzystania w sklepie Strefa Tenisa. Od dnia 09.08.2017 r. bony są do odbioru na kortach Pro-Play.

 

Nagrodzeni za zwycięstwo w ligach w I sezonie Wilson Summer League 2017

Zakończyły się rozgrywki I sezonu Wilson Summer League 2017. Zwycięzcami w  poszczególnych ligach zostali:

I Liga - Marek Lipiński

II Liga - Bartek Hys

III Liga - Maciej Paluchowski

IV Liga - Katarzyna Prokop

V Liga - Maciej Kitliński

VI Liga -  Tomasz Czyż

VII Liga - Radosław Markut

VIII Liga Robert Więckiewicz

Zwycięzcy otrzymają bony o wartości 300 pln (wartość w cenach sugerowanych producenta) na produktu firmy Wilson do wykorzystania w sklepie Strefa Tenisa. Bony są do odbioru na kortach Pro-Play.

 

Rozpoczęły się rozgrywki Challege Mera&Pro-Play by Head!

Po raz pierwszy w historii działalności sąsiadujących ze sobą ośrodków tenisowych Pro-Play i Mera zainicjowane zostały wspólne rozgrywki. Challenge dla kobiet i mężczyzn z podziałem na różne kategorie znacząco wspierać będzie główny sponsor rozgrywek przedstawiciel na Polskę firmy Head. Szczegółowy regulamin dostępny jest na http://korty.org/head/. 

 

Startują rozgrywki Wilson Summer League 2017!

Wystartowała kolejna edycja rozgrywek Wilson Summer League. Cieszące się dużą popularnością rozgrywki ligowe po raz kolejny pod patronatem przedstawiciela w Polsce firmy Wilson. Podzielone będą na trzy sezony ligowe a kończyć się będą Turniejem Masters. Szczegółowy regulamin dostępny pod linkiem http://korty.org/liga/proplay/regulamin. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Znamy zwycięzcę Wilson Winter League

Marek Lipiński po raz drugi z rzędu wygrał rozgrywki Wilson Winter League. W finałowym meczu okazał się lepszy od najbardziej utytułowanego gracza w historii rozgrywek na kortach Pro-Play Adama Sylwestrzaka. Mecz finałowy w pierwszym secie był jednostronnym widowiskiem, w którym to Marek wiele akcji kończył "winersami" z forhendu co zaowocowało wygraną 6:2. Drugi set a zwłaszcza jego druga odsłona to równorzędna gra obfitująca w długie wymiany, w których to szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną a raz na drugą stronę. Przy stanie 5:4 dla Marka Adam nie wykorzystał "breaka" co w konsekwencji doprowadziło do wygrania seta przez Marka 6:4. W meczu o trzecie miejsce zmęczony trudami rozgrywanego dzień wcześniej meczu półfinałowego Grzegorz Rozłucki przegrał z doświadczonym Radkiem Gawędzkim 1:6 6:7. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody, które w imieniu sponsora turnieju firmy Amer Sport (generalnego dystrybutora marki Wilson w Polsce) wręczyła Gabrysia Ziuziańska. Gratulujemy zwycięzcom i informujemy, że nowa edycja Wilson Summer League startuje 08.05.2017 r. również przy wydatnym wsparciu przedstawiciela firmy Wilson.

   

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości i 1 użytkownik