Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Zapraszamy na turniej tenisowy Yonex Challenge w dn. 28.10

Już w najbliższą sobotę tj. 28.10.2017 o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na turniej tenisowy “YONEX CHALLENGE”

Będzie to jedyny w swoim rodzaju turniej, ponieważ gracze będą grać wyłącznie rakietami YONEX, dostarczonymi przez firmę YONEX oraz Strefa Tenisa.

Zerezerwujcie sobotni wieczór i przyjeżdzajcie na korty Pro-Play.

Nagrody do wygrania w turnieju:

  • rakieta tenisowa YONEX Ezone DR
  • termobag YONEX
  • upominki tenisowe

Dodatkowo, poza rozgrywkami turniejowymi, w różnych konkursach będzie można wygrać gadżety tenisowe oraz buty YONEX ECLIPSION. Czekamy na Was❗

 

Podsumowanie Demo Day Wilsona na kortach Pro-Play

W niedzielę (08.10.2017 r.) na kortach Pro-Play odbyły się testy rakiet marki Wilson połączone z turniejem oraz konkursem na szybkość serwisu. W turnieju, w którym do wygrania była cenna nagroda rzeczowa (nowy model Wilson Blade 98S Countervail) najlepszym graczem okazał się Radek Gawędzki. Konkurs na najszybszy serwis padł łupem Pawła Dzwonkowskiego.

 


 

Wyniki Turnieju o "Dzikie karty" do rozgrywek Wilson Winter League

W sobotę (07.10.2017 r.) na kortach Pro-Play odbył się turniej o "dzikie karty" do rozgrywek Wilson Winter League. W turnieju wzięło udział 17 zawodników. Zwycięzcą turnieju został Dariusz Jednacz, który w finale pokonał Adama Zdeba 9:5. Z uwagi na fakt, że Dariusz Jednacz nie zdecydował się wystąpić w Wilson Winter League do I ligi dołączy Adam Zdeb, II ligi - Adam Kałużny, III-ligi Andrzej Dmoch, IV-ligi Alexandre Borissevitch. Rozgrywki Wilson Winter League rozpoczynają się 09.10.2017 r.

 

Turniej o dzikie karty w rozgrywkach

Turniej o dzikie karty w rozgrywkach

Wilson Winter League 2017/2018

START

07.10.2017 r. g.15.00

MIEJSCE

korty Pro-Play (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 15/17)

SYSTEM ROZGRYWEK

pucharowy (do jednej porażki)

WPISOWE

50 PLN

ZAPISY

bezpośrednie przybycie przed rozpoczęciem turnieju

NAGRODY

dzikie karty w rozgrywkach Wilson Winter League 2017/2018 oraz nagrody rzeczowe

Dzikie karty w ligach na podstawie zajętego miejsca w turnieju:

I miejsce - I Liga, II miejsce - II liga, III miejsce - III liga, IV miejsce - IV liga, przegrywający w ćwierćfinale z graczem, który zajmie I miejsce – V liga itd.

ZMIANY W ROZGRYWKACH

9 października 2017 r. rozpoczną się rozgrywki Wilson Winter League (wcześniej Tenisowa Liga Pro-Play). Jest to 13 edycja cieszącego się duża popularnością turnieju. W obecnym sezonie postanowiliśmy uatrakcyjnić rozgrywki dokonując zmiany. Każda z lig zostanie powiększona do 9 osób (dotychczas ligi składały się z 8 graczy). O dodatkowe miejsca we wszystkich ligach (dzikie karty) zostanie przeprowadzony jednodniowy turniej, w którym może wystartować każdy gracz zarówno z rankingu generalnego rozgrywek Wilson Winter League 2016/2017 (na podstawie którego zawodnicy są przyporządkowywani do poszczególnych lig) jak i gracze dotychczas nie występujący w tych rozgrywkach. Najlepsi w turnieju wywalczą prawo gry w zależności od zajętego miejsca w poszczególnych ligach.  Dla najlepszych w każdej z lig w każdym z czterech sezonów oraz najlepszych w kończącym rozgrywki Turnieju Masters przewidziane są bony do zrealizowania na produkty marki Wilson w sklepie Strefa Tenisa.

 

Zapraszamy na Event Wilsona z licznymi atrakcjami

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Ugo Amadi Jersey