Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 423 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 423 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 426 Wiadomości
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Skuteczna gra Huberta Iwaniuka

Hubert Iwaniuk okazał się lepszy w konfrontacji z Maciejem Michalskim. Morderczymi forhendami zdobył przewagę już w pierwszym secie a konsekwentna gra w drugim secie przyniosła jemu końcowe zwycięstwo. Zwycięstwo to oznacza, że o awansie do półfinału decydować będzie mecz Iwaniuka z Branickim. Maciek Michalski i tak może być zadowolony z siebie gdyż w pierwszym występie w Tenisowej Lidze Pro-Play osiągnął fazę Turnieju Masters. Jednak aby toczyć równorzędne boje z tuzami TLPP musi jeszcze trochę potrenować. 

 

Świetna forma Kubieńca

Witold Kubieniec lepszy od Marka Bąkały. W półtoragodzinnej potyczce wygrał 7:5,6:3 i zachował cień szans na występ w sobotnim półfinale. Warunek jest jeden - wygrać z Piotrem Iżyńskim. Sztuka ta nie udała się jeszcze żadnemu ligowcowi w meczach TLPP.

 

Maciej Michalski nie zagra w półfinałach Turnieju Masters

Bojowo zawsze do gry nastawiony Maciej Michalski nie dał rady będącemu ostatnio w wyśmienitej formie Marcinowi Branickiemu (sobotnie zwycięstwo w I Turnieju "Tenisowe Noce Pro-Play") i po bezbarwnym meczu przegrał 1:6,2:6. Przegrana ta oznacza, że Maciek stracił szanse na grę w półfinałach Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play. Mecz rozegrany został na "dywanowej" hali Mery z uwagi na to, że korty Pro-Play były zbyt mokre po ulewie jaka przeszła nad miastem. Czy to dywan czy mączka Marcin Branicki pokazuje, że może być naprawdę groźny dla konkurentów w walce o najwyższy laur Tenisowej Ligi Pro-Play. 

 

Gawędzki o krok od półfinału Turnieju Masters

Radosław Gawędzki wygrywając z Hubertem Iwaniukiem 7:5,6:4 znacząco przybliżył swój udział w półfinale Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play. Hubertowi nie pomogła przysłowiowa przerwa techniczna na tzw. papierosa jakże popularna wśród graczy ligowych. Nie sprostał regularnie przebijanym piłkom przez Radka Gawędzkiego.

 

Marcin Branicki wygrał "Tenisowe Noce"

Marcin Branicki nie zawiódł swoich sympatyków i okazał się najlepszy w rozpoczynającym sezon letni turnieju "Tenisowe Noce Pro-Play". W turnieju wzięło udział dziesięciu "nocnych marków" . Podzieleni zostali na dwie grupy a mecze w ramach grup rozgrywane były na zasadzie każdy z każdym po jednym secie. Spotkania odbywały się przy dźwięku skwierczących na grillu kiełbasek i muzyce góralskiej, gdyż na nasz obiekt przyjechała kapela z Zakopanego. Jak zwykle przy tego typu imprezach trzeba było co chwila uzupełniać zapasy piwa w lodówce. Po północy na placu boju zostało czterech "muszkieterów": Branicki-Gawędzki i Soroka-Jesionek. Zgodnie z przypuszczeniami do finału dostali się Branicki i Soroka. O godzinie pierwszej w nocy ręce do góry podniósł Marcin Branicki, na którego czekała już taksówka. Następne nocne granie w tenisowym miasteczku Pro-Play już za tydzień przy okazji pierwszego turnieju deblowego z cyklu 'Letnie Deblowe Podwieczorki Pro-Play"/

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Ugo Amadi Jersey