Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 423 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 423 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/index.php:5) in /var/www/vhosts/34/163314/webspace/httpdocs/root/libraries/joomla/session/session.php on line 426 Wiadomości
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Sensacja wisiała w powietrzu

Witek Kubieniec był o krok od sprawienia dużej niespodzianki w meczu z Adamem Sylwestrzakiem. Po wygraniu pierwszego seta 7:6 i prowadzeniu w drugim 3:2 na słynnej loży szyderców Pro-Play "tarasie" zaczęto pomrukiwać, że mecz za chwilę się skończy. W tym momencie popularny "Bolo" użył swojej tajnej broni w postaci głośnych, pobudzających go do boju okrzyków. Przy okazji zmienił rakietę i zrobił krótką przerwę techniczną. To wybiło Witka z rytmu i coraz częściej odbijana przez niego piłka mijała się z połówką kortu przeciwnika. Po 3,5 godzinnej walce okrzyk zwycięstwa wydał Adam i to on zameldował o wyniku meczu niezbyt liczną publikę tego widowiska: 6:7, 6:3,6:2.

 

Wreszcie zaświeciło słońce na kortach Pro-Play

Sezon letni można uznać za rozpoczęty. Miłośnicy tenisa nareszcie mają powody do zadowolenia. Poprawa pogody ściśle wiąże się z możliwością gry na kortach otwartych. Zapał osób grających jest nisamowity co przejawia się tym, iż już o godzinie 7.00 licznie stawili się na kortach Pro-Play w celu odbycia tenisowych potyczek na "cegle". W programie dnia jest m.in. mecz Turnieju Masters, w którym dwukrotny zwycięzca cyklu Adam Sylwestrzak zmierzy się z ambitnym Witoldem Kubieńcem a wieczorem I Turniej z cyklu "Tenisowe Noce Pro-Play".  

 

Opady deszczu opóźniają gry na kortach

Nieustające od kilku dni opady deszczu przyczyniaja sie do zakłuceń w normalnym funkcjonowaniu kortów. Opóźnieniu ulegają mecze grupowe Turnieju Masters.. Woda zalegająca na kortach systematycznie wydalana jest na zewnątrz przy pomocy pomp. Niestrudzony pracownik kortów - Jacek juz od wczesnych godzin porannych dwoi sie i troi w celu przyspieszenia gier. Jednak notorycznie przegrywa z naturą, która jest bezwględna i co chwila dostarcza nową lawinę wody spadającą z nieba. Walka z żywiołem trwa!

 

R. Gawędzki pokonał M. Michalskiego

Radosław Gawędzki w meczu otwarcia Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play wygrał z  Maciejem Michalskim 6:3,6:1. Mecz odbywał się w trudnych warunkach pogodowych. Kort po intensywnych opadach deszczu był mokry co w znacznym stopniu utrudniało grę zawodnikom. Po półtoragodzinnej walce lepszy w grze "w błocie" okazał się Gawędzki.

 

Balon złożony

A jednak udało się. Pomimo nie najlepszych zapowiedzi co do pogody na pierwszy weekend majowy przystąpiliśmy do działania i w niedzielę o godz. 22.30 ostatnia część  naszego balonu została złożona i zabezpieczona.

Dzień rozpoczął się od lekkich opadów deszczu. Kilkunastoosobowa ekipa zabrała się do spulchniania pierwszego kortu, gdyż po zimie był najbardziej twardy. Czekaliśmy na poprawę pogody. Jednak deszcz był coraz intensywniejszy i większość ekipy traciła wiarę w możliwość złożenia balonu. Około popołudnia deszcz przestał padać a chwilę później zaświeciło słońce. Pojawiła się iskierka nadziei. Przestaliśmy zajmować się "jedynką" i wzięliśmy się do rozwijania folii aby po opuszczeniu balonu, nie ubrudził się od mączki. Po obiedzie pełni sił i chęci do pracy wzięliśmy się ostro do roboty. Ściąganie i wynoszenie lin stalowych, Pierwsza, druga i na koniec trzecia powłoka balonowa zostały złożone we właściwych miejscach. W dniu jutrzejszym dalszy ciąg prac tak aby sympatycy tenisa i naszych kortów mogli od wtorku (oczywiście jeśli nie będzie padać) mogli cieszyć się z gry na powietrzu i w blasku słońca szlifować formę a przy okazji wiosenną opaleniznę.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
Ugo Amadi Jersey