Home Wiadomości

Wiadomości

Zakończył się ostatni sezon Tenisowej ligi Pro-Play

Zakończyły się zasadnicze rozgrywki Tenisowej Ligi Pro-Play. W turnieju brało udział 55 uczestników. Dwunastu zawodników rozegrało wszystkie mecze: M. Michalski, W. Kubieniec, H. Iwaniuk, R. Gawędzki, M. Bąkała, J. Pakosz, K. Sylwestrzak, J. Barczak, J. Praszałek, P. Soroka, P. Okręglicki, A. Wilczyński. Najwięcej punktów zdobyli: 1. P. Iżyński - 156 pkt, 2. M. Branicki 151,25 pkt, 3. B. Sutowski 137,5 pkt. Najwięcej gemów wygrał M. Branicki - 307, a najlepszą różnicę pomiędzy wygranymi a przegranymi gemami uzyskał B. Sutowski. Nowe rozgrywki rozpoczynamy 4 października.  

 

Wyniki ostatnich meczów IV sezonu

Dzisiaj wieczorem odbyły się dwa ostatnie mecze IV sezonu Tenisowej Ligi Pro-Play 2009/2010.

Adam Stajniak - Przemek Okręglicki 6:0,6:0

Jacek Praszałek - Maciej Michalski 6:1,6:4

 

Dostępna najnowsza kolekcja Nike 2010

W naszym sklepie www.strefatenisa.com.pl dostępna już jest najnowsza kolekcja odzieży i obuwia tenisowego Nike lato- 2010r.

 

Akcja balon

Jak co roku w długi majowy weekend na kortach Pro-Play święto pracy wiąże się z ostrą pracą związaną z "zanurzeniem balonu". Cała operacja uzależniona jest od pogody. Nie może padać ani mocno wiać. Dwudziestoosobowa ekipa jest gotowa i czeka na sygnał do ataku. My sprawdzamy pogodę na "new meteo" - polecamy, rzadko się mylą.

 

Bartek Sutowski nie zagra w Mastersie TLPP

Bartek Sutowski, jeden z faworytów do zwycięstwa w Tenisowej Lidze Pro-Play nie zagra w turnieju Masters. Zawodnik rozciął sobie głowę i przez miesiąc nie może wychodzić na kort. Jego miejsce w turnieju Masters zajmie Marek Bąkała.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 173 gości 
Ugo Amadi Jersey