Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Marek Lipiński zwycięzcą turnieju Masters Wilson Summer League 2020

Marek Lipiński triumfuje w Mastersie "Wilson Summer League 2020

Marek Lipiński okazał się najlepszym graczem kończącego "Wilson Summer League 2020" turnieju Masters. W niedzielnym finale w trzech setach pokonał Adama Zdeba.
Na najniższym stopniu podium stanął Artur Niedziela po zwycięstwie z Adamem Sylwestrzakiem. Triumfatorzy otrzymali cenne bony ufundowane przez przedstawiciela marki Wilson w Polsce firmę Amersport.

Finał:
Marek Lipiński - Adam Zdeb 6/1 3/6 6/3

mecz o III miejsce

Artur Niedziela - Adam Sylwestrzak 6-1 6-3

W niedzielę na kortach ProPlay razem z finałami rozgrywek Wilson Summer League 2020 odbył się turniej o dzikie karty do Wilson Winter League 2020/21. W turniej wzięło udział aż 28 zawodników. Najlepszy okazał się Simone Terreno, który w finale pokonał Jana Cyronka i tym samym awansował do 1 ligi Wilson Winter League 2020/21
1 Liga - Simone Terreno
2 Liga- Jan Cyronek
3 Liga - Tomasz Wójcik
4 Liga - Dominik Latos

Podczas niedzielnych finałów i turnieju o dzikie karty każdy z uczestników miał możliwość przetestowania najnowszych rakiet Wilson Pro Staff


 

Zapraszamy w niedziele 4.10.2020 na Turniej o dzikie karty do Wilson Winter League


W niedzielę (4.10.2020) zapraszamy wszystkich na Turniej o dzikie karty do Wilson Winter League 2020/21 na kortach Pro-Play.

Gramy systemem pucharowym.
Najlepsi w turnieju wywalczą prawo gry w poszczególnych ligach w zależności od zajętego miejsca w turnieju na zasadzie:
1 miejsce - I liga
2 miejsce - II liga
3 miejsce - III liga
4 miejsce - IV liga
5 miejsce - V liga (przegrywający w ćwierćfinale z graczem, który zajmie I miejsce)

Podczas turnieju będzie możliwość przetestowania najnowszych rakiet Wilson Pro Staff
Upominki dla każdego kto weźmie udział w turnieju
Dodatkowo nagrody rzeczowe dla finalistów.

Zgłoszenia sms na nr 604 743 986 do soboty do godz 22.

Wpisowe 60 zł.


Więcej o rozgrywkach na stronie  https://korty.org/liga/proplay2


 

Start rozgrywek Wilson Winter League 2020/21




Rozgrywki Wilson Winter League 2020/21 wystarują od 5.10.2020

4.10 - Turniej o dzikie karty (wiecej info pod nr 604 743 986)

4.10 - Testowanie nowych rakiet Wilson Pro Staff

4.10 - Finał rozgrywek Wilson Summer League 2020

 

Nagrodzeni w III sezonie Wilson Summer League 2020


Zakończyły się rozgrywki III sezonu Wilson Summer League 2020. Zwycięzcami w poszczególnych ligach zostali:

I Liga - Adam Zdeb
II Liga - Grzegorz Skwieciński
III Liga - Jarosław Jesionek
IV Liga - Jacek Praszałek
V Liga - Hubert Ulanowski
VI Liga - Janusz Pakosz
VII Liga - Aleksander Petterson
VIII Liga - Karol Rukszto
IX Liga - Emil Wachol

Zwycięzcy otrzymają naciągi firmy Solinco, które będą do odbioru w recepcji kortów Pro-Play od 24.09.2020.



 

Turniej Masters Wilson Summer League 2020

22.09 o godzinie 9.00 - losowanie grup

21-25.09 - mecze barażowe

25.09 - 2.10 - mecze grupowe

3.10 - półfinały- kort 1 i 3 w godz 13-15:30

4.10 - mecz o 3 miejsce- kort 3 w godz 12-14:30

4.10 - finał- kort 3 w godz 14:30-17


Mecze barażowe do turnieju Masters Wilson Summer League 2020
Andrzej Dmoch - Radosław Gawędzki 6/3 6/3
Filip Wróbel - Katarzyna Prokop 1/6 0/6
Grzegorz Skwieciński - Antoniusz Nguyen 0/6 0/6 walkower
Hubert Ulanowski - Marek Lipiński 3/6 2/6


Grupy Turnieju Masters "Wilson Summer League 2020"

Grupa A

Imię
i nazwisko

Adam Zdeb

Andrzej Dmoch

Antoniusz Nguyen Marek Lipiński

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Adam Zdeb - 6/4 3/6 6/0 6/0 6/0 walkower 7/6 6/3 9 6-1 40-19 I
Andrzej Dmoch 4/6 6/3 0/6 - 6/0 6/0 walkower 1/6 1/6 3 3-43-27 III
Antoniusz Nguyen 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower - 0/6 0/6 walkower 0 0-6 0-36 IV
Marek Lipiński 6/7 3/6 6/1 6/1 6/0 6/0 walkower - 64-2 31-15 II

Grupa B

Imię
i nazwisko

Artur Niedziela Adam Sylwestrzak

Dominik Trawczyński

Katarzyna Prokop

Punkty

Stosunek
setów

Stosunek
gemów

Miejsce

Artur Niedziela - 6/2 6/3 6/4 6/3 6/4 6/2 9 6-0 36-18 I
Adam Sylwestrzak2/6 3/6- 4/6 6/1 6/16/4 6/2 6 4-3 23 - 26 II
Dominik Trawczyński 4/6 3/6 6/4 1/6 1/6 - 1/6 6/1 3/6 0 2-6 25-41 IV
Katarzyna Prokop 4/6 2/6 4/6 2/6 6/1 1/6 6/3

-

32-5 27 - 34 III


Półfinały:

Adam Sylwestrzak - Adam Zdeb 3/6 3/6
Marek Lipiński - Artur Niedziela 6/0 6/0

Mecz o 3 miejsce:

Artur Niedziela - Adam Sylwestrzak 6/1 6/0

Finał:

Marek Lipiński - Adam Zdeb 6/1 3/6 6/3



 
Więcej artykułów…
Logowanie



Wypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Ugo Amadi Jersey