Home

Masaże

 

Dodatkową atrakcją do szerokiej oferty kortów Pro-Play są zabiegi masażu. Wykonywane na miejscu lub z dojazdem do klienta.

Masaż klasyczny (zachodni, szwedzki) - zespół technik i chwytów ręcznych, wpływających mechanicznie na tkankę skórną, podskórną, mięśniową, okolice stawów, układ limfatyczny oraz w sposób odruchowy - poprzez układ nerwowy - na układ krwionośny, wewnątrzwydzielniczy i narządy wewnętrzne.

Zakres usług :

Masaż relaksacyjny (odprężający, antystresowy) stosuje się w celu zmniejszenia napięcia nerwowego, obniżenia napięcia mięśni spowodowanego m. in. statycznym trybem życia. Może być również stosowany jako zabieg profilaktyczny,. Najczęściej jest to masaż całego ciała. Pod względem siły bodźca i doboru technik, dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta (wyciszający, uspokajający, bądź przeciwnie - pobudzający, energetyzujący).

Masaż sportowy jako jeden z elementów odnowy biologicznej, jednocześnie integralna część treningu sportowego. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem, jako uzupełnienie rozgrzewki, aby zapobiec kontuzjom wynikającym z niedostatecznego przygotowania aparatu ruchu, ale także po wysiłku dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych.

Masaż leczniczy (terapeutyczny, usprawniający, rehabilitacyjny) jest jednym z elementów fizjoterapii. Stosuje się go najczęściej w połączeniu z kinezyterapią i/lub fizykoterapią w rehabilitacji wielu schorzeń, dolegliwości czy urazów.

Masaż kosmetyczny wykonuje się dla wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchownego, tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia. Masaż skuteczny jest również w redukcji cellulitu.

Kinezyterapia (leczenie ruchem) jest jedną z form fizjoterapii, w której środkiem leczniczym jest ruch. Dysponuje bardzo różnorodnymi ćwiczeniami. Jest podstawą usprawniania ruchowego w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu.


Cennik :

Kręgosłup i grzbiet (plecy) 40/60 min.   50/70 zł

Kark i barki 30 min.                                         50 zł

Twarz 20 min.                                                  30 zł

Kończyna górna 20 min.                                30 zł

Kończyny górne 40 min.                                 50 zł

Kończyna dolna 20 min.                                 30 zł

Kończyny dolne 40 min.                                 50 zł

Brzuch 20 min.                                                 30 zł

Klatka piersiowa 20 min.                               30 zł

Obie dłonie 20 min.                                        30 zł

Obie stopy 20 min.                                          30 zł

Całościowy 60 min.                                        80 zł


Na masaż można się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Kontakt :
Krzysztof Drewniak

Tel. 607-363-447

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 
Losowe Zdjęcie z Galerii
pc228338.jpg
Nasz Sklep Tenisowy
Reklama
Nowości Nike
Reklama
Promocja Miesiąca
Reklama
Logowanie
Sonda
Czy podoba się Państwu nowy wjazd na korty?
 
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość