Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Juz za tydzień instalujemy balon!

W weekend 25-26.09.2010 r. instalować będziemy balon tenisowy. Przygotowania do tego wydarzenia już trwają. Rozpoczęliśmy od przeglądu agregatów wytwarzających nadmuch oraz dających ciepło w zimowe dni. Sprawdziliśmy i wymieniliśmy część opraw oświetleniowych. W ostatnich dniach przed rozstawianiem balonu zajmiemy się układaniem orurowania i mocowań, które utrzymują stabilność balonu. A w następną sobotę ekipy nadciągające z południa Polski (okolice Lublina -10 osób) i z północy (okolice Żuromina - 6 osób) plus garstka miejscowych siłaczy rozpocznie walkę, która o ile pogoda pozwoli mamy nadzieje zakończy się w niedzielę wieczorem sukcesem czyli napompowaniem balonu.

 

Jerzy Zastawny wreszcie dopiął swego i wygrał turniej na Pro-Play.

Po morderczym trzygodzinnym meczu Jerzy Zastawny wygrał mecz finałowy z Radosławem Gawędzkim 3:6,7:6,6:0 w piątym turnieju z cyklu "tenisowe noce Pro-Play 2010 r.". Radkowi, który w tym samym dniu rozgrywał wcześniej turniej na innych kortach najwyraźniej w końcówce zabrakło sił co skrupulatnie wykorzystał dobrze dysponowany tego dnia Jurek. Był to pierwszy triumf Jerzego Zastawnego w jego kilkuletniej karierze na kortach Pro-Play.

 

Przełożone dwa najbliższe turnieje sobotnie!

Okres wakacyjny w pełni więc nie pozostaje nic innego jak samemu ruszyć w teren aby zostać muśniętym mahoniem i hebanem przy delikatnej bryzie morskiej. W związku z tym uznaliśmy, że trzeba przełożyć dwa najbliższe turnieje (singlowy i deblowy) na kolejne soboty. Terminarz imprez pod "wiadomościami". Z tenisowymi pozdrowieniami do zobaczenia po wakacjach!

 

W "tenisowych nocach" bez niespodzianek.

Marcin Branicki czwarty raz z rzędu udowodnił, że w sobotnie wieczory to on rządzi na kortach Pro-Play. Pomimo tego, że przybywają nowi, dzielni, tenisowi wojownicy to nie znalazł się jeszcze taki, który wygrałby z Branickim. Blisko tego wyczynu w ostatnim turnieju był Marceli Gomułka, który po ciekawej walce przegrał w finale 5:7.

 

Czarne konie turnieju ograły mistrzów!

Któż mógłby przypuszczać, że debiutujący w turnieju Jerzy Kotkowski i Witek Kazanowski w pięknym stylu wygrają wszystkie mecze III turnieju z cyklu "Tenisowe Noce Pro-Play". Triumf jest o tyle cenny, że w turnieju, w którym wystartowały zaledwie cztery pary w meczu o pierwsze miejsce pokonali zwycięzców wielu turniejów rozgrywanych na kortach Pro-Play - Piotra Iżyńskiego i Pawła Bartłomiejczyka 9:0. Siła gry obu dżentelmenów opiera się na silnym ataku z obu stron oraz skutecznej grze przy siatce. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli oglądać ich w popisowych akcjach przy okazji deblowych podwieczorków

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości