Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Opady deszczu przyczyną przełożenia finałow Mastersa TLPP

Opady deszczu, które nawiedziły nasze korty w godzinach porannych uniemożliwiły rozegranie finałów w wyznaczonych terminach. W związku z tym impreza podsumowująca Tenisową Ligę Pro-Play 2009/2010 została przełożona na przyszła niedzielę.

 

Wystartowały deblowe podwieczorki

Gra przy światłach na kortach Pro-Play dostarcza nie mniejszych wrażeń od gry w dzień. Każdorazowo przekonują się o tym uczestnicy Tenisowych Nocy Pro-Play. Pozazdrościli im tego debliści i oni również od zeszłego roku grają turnieje w blasku jupiterów i księżyca. Wczoraj (15.05) rozpoczęła się nowa edycja Letnich, Deblowych Podwieczorków Pro-Play. Wystartowało sześć par, z których najlepszy kazał się duet Cyryl Złotogórski/ Sławek Sylwestrzak.

 

Iżyński z Branickim w finale Masters TLLP

W jutrzejszym (16.05) finale Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play zmierzą się Piotr Iżyński i Marcin Branicki. W jedynym rozegranym meczu półfinałowym Marcin Branicki po pasjonującej walce pokonał dwukrotnego zwycięzcę  TLPP (2007 r. i 2008 r.) Adama Sylwestrzaka 5:7,6:4,6:2. Mecz obfitował w wiele interesujących, długich wymian i zdaniem kibiców był jednym z najładniejszych meczów w obecnym sezonie. Zawodnicy nie szczędzili sobie głośnych czasami na skraju przyzwoitości okrzyków trwających nieprzerwalnie przez trzy godziny. Radosław Gawędzki oddał walkowera Piotrowi Iżyńskiemu. Jutrzejszy finał odbędzie się o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników TLPP i sympatyków kortów Pro-Play.

 

Znani są pólfinaliści Turnieju Masters

Zgodnie z przypuszczeniami Piotr Iżyński i Marcin Branicki zameldowali się w półfinałach Turnieju Masters. Dużych emocji dostarczył mecz Branicki - Iwaniuk. Hubert był ponownie o "włos" od sprawienia dużej niespodzianki i wygrania z Marcinem co dałoby mu awans do półfinału Mastersa. Jednak rytyna Marcina wzięła górę i po trzygodzinnym boju tylko on się cieszył. Dla Huberta i tak to był najlepszy rok w rozgrywkach a znając jego upór i ambicję można oczekiwać, że w przyszłym roku nieźle zamiesza. Na razie na otarcie łez pozostaje jemu mecz o 5-6 miejsce z Witoldem Kubieńcem. W półfinałach zmierzą się: Piotr Iżyński z Radosławem Gawędzkim i Marcin Branicki z Adamem Sylwestrzakiem. Maciej Michalski z uwagi na służbowy wyjazd oddał walkowera Markowi Bąkale, który dzięki temu zajął siódme miejsce w Turnieju Masters.

 

Robert Pawlus idzie w ślady Marcina Matkowskiego

Do historycznego wydarzenia doszło dzisiaj (13.05) na kortach Pro-Play. Robert Pawlus (III miejsce w zeszłorocznych rozgrywkach "Deblowe podwieczorki Pro-Play") na treningu z Cyrylem Złotogórskim powtórzył to co do tej pory na kortach Pro-Play udało się tylko Marcinowi Matkowskiemu (czołowy deblista świata). Obaj panowie po mocnym uderzeniu serwisowym sprawili, że piłka rozerwała siatkę. Mamy nadzieję, że nie tylko w rozrywaniu siatki ambitny Robert będzie naśladował Marcina Matkowskiego.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości