Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Faworyci wygrywają.

Ostatnie rozegrane mecze w Turnieju Masters nie przyniosły niespodzianek. W zasadzie można napisać tylko tyle, że się odbyły i podać wyniki (patrz pod wiadomościami).

 

Skuteczna gra Huberta Iwaniuka

Hubert Iwaniuk okazał się lepszy w konfrontacji z Maciejem Michalskim. Morderczymi forhendami zdobył przewagę już w pierwszym secie a konsekwentna gra w drugim secie przyniosła jemu końcowe zwycięstwo. Zwycięstwo to oznacza, że o awansie do półfinału decydować będzie mecz Iwaniuka z Branickim. Maciek Michalski i tak może być zadowolony z siebie gdyż w pierwszym występie w Tenisowej Lidze Pro-Play osiągnął fazę Turnieju Masters. Jednak aby toczyć równorzędne boje z tuzami TLPP musi jeszcze trochę potrenować. 

 

Świetna forma Kubieńca

Witold Kubieniec lepszy od Marka Bąkały. W półtoragodzinnej potyczce wygrał 7:5,6:3 i zachował cień szans na występ w sobotnim półfinale. Warunek jest jeden - wygrać z Piotrem Iżyńskim. Sztuka ta nie udała się jeszcze żadnemu ligowcowi w meczach TLPP.

 

Maciej Michalski nie zagra w półfinałach Turnieju Masters

Bojowo zawsze do gry nastawiony Maciej Michalski nie dał rady będącemu ostatnio w wyśmienitej formie Marcinowi Branickiemu (sobotnie zwycięstwo w I Turnieju "Tenisowe Noce Pro-Play") i po bezbarwnym meczu przegrał 1:6,2:6. Przegrana ta oznacza, że Maciek stracił szanse na grę w półfinałach Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play. Mecz rozegrany został na "dywanowej" hali Mery z uwagi na to, że korty Pro-Play były zbyt mokre po ulewie jaka przeszła nad miastem. Czy to dywan czy mączka Marcin Branicki pokazuje, że może być naprawdę groźny dla konkurentów w walce o najwyższy laur Tenisowej Ligi Pro-Play. 

 

Gawędzki o krok od półfinału Turnieju Masters

Radosław Gawędzki wygrywając z Hubertem Iwaniukiem 7:5,6:4 znacząco przybliżył swój udział w półfinale Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play. Hubertowi nie pomogła przysłowiowa przerwa techniczna na tzw. papierosa jakże popularna wśród graczy ligowych. Nie sprostał regularnie przebijanym piłkom przez Radka Gawędzkiego.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości