Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Balon złożony

A jednak udało się. Pomimo nie najlepszych zapowiedzi co do pogody na pierwszy weekend majowy przystąpiliśmy do działania i w niedzielę o godz. 22.30 ostatnia część  naszego balonu została złożona i zabezpieczona.

Dzień rozpoczął się od lekkich opadów deszczu. Kilkunastoosobowa ekipa zabrała się do spulchniania pierwszego kortu, gdyż po zimie był najbardziej twardy. Czekaliśmy na poprawę pogody. Jednak deszcz był coraz intensywniejszy i większość ekipy traciła wiarę w możliwość złożenia balonu. Około popołudnia deszcz przestał padać a chwilę później zaświeciło słońce. Pojawiła się iskierka nadziei. Przestaliśmy zajmować się "jedynką" i wzięliśmy się do rozwijania folii aby po opuszczeniu balonu, nie ubrudził się od mączki. Po obiedzie pełni sił i chęci do pracy wzięliśmy się ostro do roboty. Ściąganie i wynoszenie lin stalowych, Pierwsza, druga i na koniec trzecia powłoka balonowa zostały złożone we właściwych miejscach. W dniu jutrzejszym dalszy ciąg prac tak aby sympatycy tenisa i naszych kortów mogli od wtorku (oczywiście jeśli nie będzie padać) mogli cieszyć się z gry na powietrzu i w blasku słońca szlifować formę a przy okazji wiosenną opaleniznę.

 

Turniej Masters - grupy.

Znane są już grupy Turnieju Masters Tenisowej Ligi Pro-Play 2009/2010.

Grupa A

Piotr Iżyński

Adam Sylwestrzak

Witold Kubieniec

Marek Bąkała

Grupa B

Marcin Branicki

Maciej Michalski

Hubert Iwaniuk

Radosław Gawędzki

Harmonogram spotkań:

- do 14 maja 2010 r. - mecze grupowe - zawodnicy umawiają się między sobą na spotkania.

- 15 maja (sobota) godz 15.00 - półfinały 

- 16 maja (niedziela) godz. 13.00 -  mecze o 5-6 miejsce i 7-8 miejsce (mecz o 5-6 miejsce - zawodnicy zajmujący trzecie miejsce w  grupach, mecz o 7-8 miejsce zawodnicy zajmujący czwarte miejsce w grupach) 

-  16 maja (niedziela) godz 15.00 - finał i mecz o 3-4  miejsce    

Na finały zapraszamy wszystkich uczestników Tenisowej Ligi Pro-Play oczywiście z rodzinami oraz sympatyków kortów Pro-Play. Przygotowany będzie poczęstunek (potrawy z grilla)  oraz konkursy z nagrodami. Serdecznie zapraszamy. 

 

 

Zakończył się ostatni sezon Tenisowej ligi Pro-Play

Zakończyły się zasadnicze rozgrywki Tenisowej Ligi Pro-Play. W turnieju brało udział 55 uczestników. Dwunastu zawodników rozegrało wszystkie mecze: M. Michalski, W. Kubieniec, H. Iwaniuk, R. Gawędzki, M. Bąkała, J. Pakosz, K. Sylwestrzak, J. Barczak, J. Praszałek, P. Soroka, P. Okręglicki, A. Wilczyński. Najwięcej punktów zdobyli: 1. P. Iżyński - 156 pkt, 2. M. Branicki 151,25 pkt, 3. B. Sutowski 137,5 pkt. Najwięcej gemów wygrał M. Branicki - 307, a najlepszą różnicę pomiędzy wygranymi a przegranymi gemami uzyskał B. Sutowski. Nowe rozgrywki rozpoczynamy 4 października.  

 

Wyniki ostatnich meczów IV sezonu

Dzisiaj wieczorem odbyły się dwa ostatnie mecze IV sezonu Tenisowej Ligi Pro-Play 2009/2010.

Adam Stajniak - Przemek Okręglicki 6:0,6:0

Jacek Praszałek - Maciej Michalski 6:1,6:4

 

Dostępna najnowsza kolekcja Nike 2010

W naszym sklepie dostępna już jest najnowsza kolekcja odzieży i obuwia tenisowego Nike lato- 2010r.

 
Więcej artykułów…
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości