Tenisowa Krzyzowka
Reklama
Serwis Rakiet
Reklama
Rabaty dla Ligii ProPlay
Reklama
Home Wiadomości

Wiadomości

Akcja balon

Jak co roku w długi majowy weekend na kortach Pro-Play święto pracy wiąże się z ostrą pracą związaną z "zanurzeniem balonu". Cała operacja uzależniona jest od pogody. Nie może padać ani mocno wiać. Dwudziestoosobowa ekipa jest gotowa i czeka na sygnał do ataku. My sprawdzamy pogodę na "new meteo" - polecamy, rzadko się mylą.

 

Bartek Sutowski nie zagra w Mastersie TLPP

Bartek Sutowski, jeden z faworytów do zwycięstwa w Tenisowej Lidze Pro-Play nie zagra w turnieju Masters. Zawodnik rozciął sobie głowę i przez miesiąc nie może wychodzić na kort. Jego miejsce w turnieju Masters zajmie Marek Bąkała.

 

Ostatnie dni IV sezonu TLPP

Piątek (30.04) jest ostatnim dniem IV sezonu Tenisowej Ligi Pro-Play. Kończące sezon mecze zadecydują o kolejności w rankingu generalnym, na podstawie, którego będą przyporządkowani zawodnicy do odpowiednich lig w sezonie 2010/2011.

 

Nowa strona Pro-Play

Witamy na nowej stronie Pro-Play. Trwają jeszcze prace nad jej wyglądem i zawartością treści. Nowością będą wiadomości z życia naszych kortów, a także istotne wydarzenia ze świata tenisa. Polecamy również odwiedzanie naszego sklepu internetowego . Mamy nadzieję, że spodoba się nasza nowa strona Wam, czyli sympatykom tenisa a zarazem przyjaciołom naszych kortów.   

 
LogowanieWypożyczenie rakiet i piłek
Reklama
Sklep Tenisowy
Reklama
www.MAJAWA.pl
Reklama
Kto Jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości