Ranking Generalny
II Sezon (01.08.2012 r. – 28.09.2012 r.)
Stan na dzień 05.09.2012 r.
Miejsce Imię i Nazwisko Liga Liczba Meczów Wygrane Mecze Przegrane Mecze (po grze) Przegrane Mecze (walkower) wygrane gemy przegrane gemy Różnica Gemów Punkty
1 Cieciera Rafał I 11 11 0 0 139 49 90 65,25
2 Czyż Tomasz II 12 10 1 1 144 94 50 59,75
3 Hys Bartek II 12 6 6 0 120 128 -8 55,5
4 Sylwestrzak Adam I 9 8 1 0 126 85 41 54,25
5 Cichosz Michał I 10 7 3 0 130 126 4 53,5
6 Praszałek Jacek II 11 6 5 0 103 90 13 49,25
7 Mazurek Michał VI 13 9 4 0 120 72 48 48
8 Wesoły Wojciech I 8 6 2 0 105 73 32 46
9 Koguc Piotr II 9 7 2 0 108 64 44 45
10 Stankiewicz Marcin IV 9 8 1 0 107 54 53 44,25
11 Paleczny Tymoteusz II 13 2 11 0 99 166 -67 43,75
12 Ogorzałek Tomasz II 9 6 3 0 94 94 0 42,75
13 Gawędzki Radosław I 9 4 5 0 85 85 0 42,25
14 Branicki Marcin VI 9 9 0 0 108 15 93 41
15 Brodzik Piotr I 8 6 2 0 85 44 41 40,5
16 Smoczyńska Ela IV 11 5 6 0 91 91 0 40
17 Wójcik Ania IV 13 4 9 0 88 114 -26 39,5
18 Narożny Robert IV 8 7 1 0 95 35 60 39
19 Wnęk Krzysztof VII 13 6 7 0 102 123 -21 37,5
20 Wilecki Tomasz I 8 2 6 0 100 94 6 37
21 Barczak Jacek IV 11 4 7 0 69 89 -20 36,75
22 Klimkiewicz Szymon III 8 6 1 1 89 46 43 36,5
23 Góra Konrad II 11 1 9 1 74 125 -51 36
24 Bendor Patryk V 7 7 0 0 84 11 73 33,25
25 Pieniążek Marcin VI 9 7 1 1 87 33 54 33,25
26 Lis Hubert IV 9 4 5 0 81 70 11 33,25
27 Herman Marcin V 8 6 2 0 72 45 27 32,25
28 Wittych Piotr VII 8 7 1 0 90 22 68 31,5
29 Paluchowski Maciej VII 8 7 1 0 87 22 65 31,25
30 Wilczyński Adam III 10 2 8 0 79 106 -27 31,25
31 Kotkowski Jerzy I 7 2 5 0 65 73 -8 30,75
32 Kanczew Marek VI 10 5 4 1 73 57 16 29,25
33 Skorupski Andrzej II 7 3 4 0 63 58 5 29,25
34 Marciniak Jacek IV 9 2 7 0 59 106 -47 29
35 Soroka Piotr III 7 4 2 1 67 35 32 28
36 Stajniak Adam III 7 3 4 0 52 52 0 26,5
37 Broniec Krzysztof III 5 5 0 0 58 37 21 26,25
38 Butkiewicz Jan VI 9 3 6 0 81 88 -7 25,75
39 Pomorski Jacek III 6 3 3 0 60 42 18 25
40 Ostrowski Piotr III 7 2 5 0 50 84 -34 25
41 Smorawski Marcin VI 8 3 5 0 66 82 -16 24
42 Ciemny Sławomir VI 6 4 2 0 54 40 14 22,5
43 Sadowski Paweł VIII 10 3 7 0 62 97 -35 22,5
44 Dębski Maciej VII 6 5 0 1 60 22 38 21,5
45 Grochowicz Jan VII 9 2 7 0 56 97 -41 20,5
46 Wesołowski Piotr V 4 4 0 0 49 11 38 20
47 Okręglicki Przemek V 5 3 2 0 49 12 37 20
48 Borowski Piotr VII 8 3 5 0 61 63 -2 19,25
49 Piórkowski Marcin VI 7 3 2 2 59 41 18 18,75
50 Małczyński Michał IV 7 0 7 0 20 85 -65 17,5
51 Paluch Wojciech VII 5 3 2 0 47 46 1 16,5
52 Kowalewski Adam VIII 8 2 6 0 39 89 -50 16
53 Podraza Adam VII 6 2 3 1 40 49 -9 15,25
54 Grzywacz Marek V 3 3 0 0 41 12 29 15
55 Sosnowski Paweł V 4 2 1 1 32 17 15 12,75
56 Gajzler Wojciech III 6 0 4 2 21 50 -29 11
57 Milewski Andrzej VIII 8 0 7 1 25 85 -60 10
58 Płaskowicki Piotr VIII 6 1 3 2 22 41 -19 8
59 Matuszak Tomasz V 3 1 0 2 12 0 12 5
60 Dzwonkowski Paweł VIII 1 1 0 0 12 0 12 4,25
61 Ślifierz Michał VIII 1 1 0 0 12 6 6 4,25
62 Pakosz Janusz V 3 0 1 2 7 13 -6 2,25
63 Świt Małgorzata VIII 1 0 1 0 5 12 -7 1,25
64 Broda Tomasz VIII 0 0 0 0 0 0 0 0
65                    
66                    
67                    
68                    
69                    
70                    
71                    
72                    
73                    
74                    
75                    
76                    
77                    
78                    
79                    
80                    
81                    
82                    
83                    
84                    
85                    
86                    
87                    
88                    
89                    
90                    
91                    
92                    
93                    
94                    
95                    
96                    
97                    
98                    
99                    
100                    
101                    
102                    
103                    
104                    
105                    
106                    
107                    
108