Tabele ligowe                                                                            
 
          II Sezon  01.08.2012 r. – 28.09.2012 r.                                                                          
              Stan na 05.09.2012 r.                                                                            
                                                                                               
                I Liga                           PrzeliczPrzelicz
 
                                                 
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Cichosz Michał Sylwestrzak Adam Kotkowski Jerzy Gawędzki Radosław Brodzik Piotr Wesoły Wojciech Cieciera Rafał Wilecki Tomasz   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Cichosz Michał   7:5 3:6 7:6       4:6 6:2 7:6 2:6 3:6     1 Cieciera Rafał 4 4     0 55 31 24 25                                                        
  Sylwestrzak Adam 5:7 6:3 6:7     6:4 6:3           2 Cichosz Michał 3 2   1 0 39 43 -4 15,75                                                        
  Kotkowski Jerzy                   3 Sylwestrzak Adam 2 1 1 1 0 29 24 5 10,5                                                        
  Gawędzki Radosław   4:6 3:6         2:6 4:6     4 Gawędzki Radosław 2     2 0 13 24 -11 6,5                                                        
  Brodzik Piotr             5:7 3:6     5 Wilecki Tomasz 1   1 1 0 12 18 -6 4,25                                                        
  Wesoły Wojciech 6:4 2:6 6:7                 6 Wesoły Wojciech 1   1 1 0 14 17 -3 4,25                                                        
  Cieciera Rafał 6:2 6:3     6:2 6:4 7:5 6:3     6:7 6:2 6:3   7 Brodzik Piotr 1     1 0 8 13 -5 3,25                                                        
  Wilecki Tomasz             7:6 2:6 3:6     8 Kotkowski Jerzy 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 6,25 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 4,25 pkt Punkty za przegranie meczu 3,25 pkt       punkty 6,25 4,25 3,25 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                    II Liga                                                                          
        Wyniki meczów               Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Paleczny Tymoteusz Praszałek Jacek Hys Bartek Góra Konrad Czyż Tomasz Skorupski Andrzej Koguc Piotr Ogorzałek Tomasz   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Paleczny Tymoteusz   4:6 2:6 0:6 4:6 2:6 7:6 6:2 2:6 0:6   5:7 2:6 4:6 6:4 3:6   1 Hys Bartek 5 5     0 65 36 29 28,75                                                        
  Praszałek Jacek 6:4 6:2   2:6 4:6 6:0 6:0 6:1 3:6 6:7         2 Czyż Tomasz 5 4 1 1 0 64 52 12 26,75                                                        
  Hys Bartek 6:0 6:4 6:2 6:4   3:6 6:1 6:4 6:4 2:6 6:2     6:3 6:0   3 Paleczny Tymoteusz 6 1 1 5 0 47 79 -32 20,5                                                        
  Góra Konrad 6:2 6:7 2:6 w.o. 6:3 1:6 4:6   4:6 3:6         4 Praszałek Jacek 4 2 1 2 0 45 32 13 18                                                        
  Czyż Tomasz 6:2 6:0 1:6 6:3 7:6 4:6 6:2 2:6 6:4 6:3     2:6 6:4 6:4     5 Góra Konrad 4   2 3 1 32 42 -10 10,25                                                        
  Skorupski Andrzej                   6 Koguc Piotr 2 1 1 1 0 27 21 6 9,5                                                        
  Koguc Piotr 7:5 6:2       6:2 4:6 4:6         7 Ogorzałek Tomasz 2 1   1 0 19 25 -6 8,5                                                        
  Ogorzałek Tomasz 6:4 4:6 6:3   3:6 0:6             8 Skorupski Andrzej 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 5,75 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 3,75 pkt Punkty za przegranie meczu 2,75 pkt       punkty 5,75 3,75 2,75 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    III Liga                                                                              
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Klimkiewicz Szymon Gajzler Wojciech Soroka Piotr Pomorski Jacek Broniec Krzysztof Wilczyński Adam Ostrowski Piotr Stajniak Adam   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Klimkiewicz Szymon           6:0 7:6       1 Wilczyński Adam 3   1 3 0 22 42 -20 8,5                                                        
  Gajzler Wojciech                   2 Klimkiewicz Szymon 1 1     0 13 6 7 5,5                                                        
  Soroka Piotr           6:1 6:0       3 Soroka Piotr 1 1     0 12 1 11 5,5                                                        
  Pomorski Jacek                   4 Ostrowski Piotr 1 1     0 17 15 2 5,5                                                        
  Broniec Krzysztof                   5 Gajzler Wojciech 0       0     0 0                                                        
  Wilczyński Adam 0:6 6:7   1:6 0:6       6:4 4:6 5:7     6 Stajniak Adam 0       0     0 0                                                        
  Ostrowski Piotr           6:4 6:4 7:5       7 Pomorski Jacek 0       0     0 0                                                        
  Stajniak Adam                   8 Broniec Krzysztof 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 5,5 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 3,5 pkt Punkty za przegranie meczu 2,5 pkt       punkty 5,5 3,5 2,5 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    IV Liga                                                                              
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Marciniak Jacek Stankiewicz Marcin Barczak Jacek Wójcik Ania Małczyński Michał Lis Hubert Smoczyńska Ela Narożny Robert   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Marciniak Jacek   6:7 5:7   6:4 6:2           1 Stankiewicz Marcin 5 5     0 64 33 31 26,25                                                        
  Stankiewicz Marcin 7:6 7:5   6:2 6:3 6:0 6:2   6:3 7:5   7:5 6:2   2 Narożny Robert 4 3   1 0 43 19 24 18                                                        
  Barczak Jacek   2:6 3:6   6:1 6:1     6:1 6:1 2:6 2:6   3 Wójcik Ania 6 1   5 0 39 66 -27 16,5                                                        
  Wójcik Ania 4:6 2:6 0:6 2:6 1:6 1:6     2:6 3:6 5:7 6:3 6:2 1:6 0:6   4 Barczak Jacek 4 2   2 0 33 28 5 15                                                        
  Małczyński Michał                   5 Lis Hubert 3 2   1 0 32 19 13 12,75                                                        
  Lis Hubert   3:6 5:7   6:2 6:3     6:1 6:0     6 Smoczyńska Ela 4   1 4 0 16 43 -27 10                                                        
  Smoczyńska Ela     1:6 1:6 7:5 3:6 2:6   1:6 0:6   1:6 0:6   7 Marciniak Jacek 2 1   1 0 23 20 3 7,5                                                        
  Narożny Robert   5:7 2:6 6:2 6:2 6:1 6:0     6:1 6:0     8 Małczyński Michał 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 5,25 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 3,25 pkt Punkty za przegranie meczu 2,25 pkt       punkty 5,25 3,25 2,25 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    V Liga                                                                              
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Sosnowski Paweł Okręglicki Przemek Herman Marcin Pakosz Janusz Bendor Patryk Wesołowski Piotr Grzywacz Marek Matuszak Tomasz   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Sosnowski Paweł                   1 Herman Marcin 1 1     0 1 1 0 5                                                        
  Okręglicki Przemek     1:1 krecz Okręglicki             2 Okręglicki Przemek 1     1 0 1 1 0 2                                                        
  Herman Marcin   1:1 krecz Okręglicki               3 Pakosz Janusz 0       0     0 0                                                        
  Pakosz Janusz                   4 Sosnowski Paweł 0       0     0 0                                                        
  Bendor Patryk                   5 Wesołowski Piotr 0       0     0 0                                                        
  Wesołowski Piotr                   6 Grzywacz Marek 0       0     0 0                                                        
  Grzywacz Marek                   7 Matuszak Tomasz 0       0     0 0                                                        
  Matuszak Tomasz                   8 Bendor Patryk 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 5 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 3 pkt Punkty za przegranie meczu 2 pkt       punkty 5 3 2 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    VI Liga                                                                            
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Smorawski Marcin Pieniążek Marcin Butkiewicz Jan Ciemny Sławomir Branicki Marcin Piórkowski Marcin Kanczew Marek Mazurek Michał   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Smorawski Marcin     3:6 6:7         3:6 0:6   1 Mazurek Michał 6 4   2 0 58 36 22 22,5                                                        
  Pieniążek Marcin             w.o. 7:5 6:2   2 Branicki Marcin 2 2     0 24 7 17 9,5                                                        
  Butkiewicz Jan 6:3 7:6     3:6 4:6   1:6 4:6       3 Kanczew Marek 3 1   2 0 17 24 -7 8,25                                                        
  Ciemny Sławomir     6:3 6:4         1:6 3:6   4 Butkiewicz Jan 3 1   2 0 30 28 2 8,25                                                        
  Branicki Marcin             6:3 6:1 6:2 6:1   5 Piórkowski Marcin 2 1   1 0 15 17 -2 6,5                                                        
  Piórkowski Marcin     6:1 6:4         2:6 1:6   6 Ciemny Sławomir 2 1   1 0 16 19 -3 6,5                                                        
  Kanczew Marek   6:0 6:0     3:6 1:6     1:6 0:6   7 Pieniążek Marcin 2 1     1 13 7 6 4,75                                                        
  Mazurek Michał 6:3 6:0 5:7 2:6   6:1 6:3 2:6 1:6 6:2 6:1 6:1 6:0     8 Smorawski Marcin 2     2 0 12 25 -13 3,5                                                        
  Punkty za wygranie meczu 4,75 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 2,75 pkt Punkty za przegranie meczu 1,75 pkt       punkty 4,75 2,75 1,75 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    VII Liga                                                                              
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Wittych Piotr Podraza Adam Borowski Piotr Dębski Maciej Wnęk Krzysztof Paluchowski Maciej Grochowicz Jan Paluch Wojciech   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Wittych Piotr     6:1 6:0   6:0 6:0         1 Wnęk Krzysztof 6 3   3 0 49 60 -11 18                                                        
  Podraza Adam         7:6 1:6 1:6   6:4 6:3     2 Wittych Piotr 2 2     0 24 1 23 9                                                        
  Borowski Piotr 1:6 0:6                 3 Podraza Adam 2 1 1 1 0 21 25 -4 7                                                        
  Dębski Maciej         6:0 6:1         4 Paluchowski Maciej 1 1     0 12 2 10 4,5                                                        
  Wnęk Krzysztof 0:6 0:6 6:7 6:1 6:1   0:6 1:6   0:6 2:6 6:3 6:1 6:2 4:6 6:3   5 Dębski Maciej 1 1     0 12 1 11 4,5                                                        
  Paluchowski Maciej         6:0 6:2         6 Grochowicz Jan 2     2 0 11 24 -13 3                                                        
  Grochowicz Jan   4:6 3:6     3:6 1:6         7 Paluch Wojciech 1   1 1 0 11 16 -5 2,5                                                        
  Paluch Wojciech         2:6 6:4 3:6         8 Borowski Piotr 1     1 0 1 12 -11 1,5                                                        
  Punkty za wygranie meczu 4,5 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 2,5 pkt Punkty za przegranie meczu 1,5 pkt       punkty 4,5 2,5 1,5 koniec koniec koniec koniec koniec                                                        
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                                                                                                   
                    VIII Liga                                                                          
        Wyniki meczów                 Ranking                                                                    
  Nazwisko, Imię Milewski Andrzej Kowalewski Adam Broda Tomasz Płaskowicki Piotr Sadowski Paweł Świt Małgorzata Ślifierz Michał Dzwonkowski Paweł   Miejsce Nazwisko, Imię Rozegrane mecze Wygrane mecze Wygrane sety w przegranych meczach Przegrane mecze Stosunek gemów Różnica gemów Punkty                                                        
    Po grze Walkowery Wygrane Przegrane                                                        
  Milewski Andrzej   3:6 3:6     2:6 3:6         1 Sadowski Paweł 4 2   2 0 30 34 -4 11                                                        
  Kowalewski Adam 6:3 6:3                 2 Ślifierz Michał 1 1     0 12 6 6 4,25                                                        
  Broda Tomasz                   3 Kowalewski Adam 1 1     0 12 6 6 4,25                                                        
  Płaskowicki Piotr                   4 Dzwonkowski Paweł 1 1     0 12   12 4,25                                                        
  Sadowski Paweł 6:2 6:3         6:2 6:3 3:6 3:6 0:6 0:6   5 Milewski Andrzej 2     2 0 11 24 -13 2,5                                                        
  Świt Małgorzata         2:6 3:6         6 Świt Małgorzata 1     1 0 5 12 -7 1,25                                                        
  Ślifierz Michał         6:3 6:3         7 Płaskowicki Piotr 0       0     0 0                                                        
  Dzwonkowski Paweł         6:0 6:0         8 Broda Tomasz 0       0     0 0                                                        
  Punkty za wygranie meczu 4,25 Punkty za wygranie seta w przegranym meczu 2,25 pkt Punkty za przegranie meczu 1,25 pkt       punkty 4,25 2,25 1,25 koniec koniec koniec koniec koniec