TENISOWA LIGA PRO-PLAY
IV Sezon
10.03.2008r. - 27.04.2008r.
Kalendarz spotkań 
Numer meczu Data Zawodnicy (wyzywający – wyzwany) Wynik  Liga
1 12.03, g.   9:00 P. Kawycz - Romario 2:6,6:4,1:6 IV
2 13.03, g. 22:00 A. Wilczyński - P. Okręglicki 6:3,5:7,n.dok. IV
3 14.03, g. 12:00 M. Lawniczak - R. Wierusz-Kowalski 6:3,7:6 V
4 16.03, g. 14:00 P. Cegłowski - F. Rakowski 6:1,6:3 V
5 16.03, g. 20:00 M. Pieniążek - S. Klimkiewicz 6:0,6:3 I
6 17.03, g. 13:00 P. Kawycz - A. Wilczyński 7:6,3:6, krecz Kawycz IV
7 17.03, g. 21:00 M. Stankiewicz - W. Gajzler 6:3,6:3 II
8 18.03, g. 21:00 M. Bąkała - P. Okręglicki 5:7,6:1,6:1 IV
9 18.03, g. 22:00 J. Podsiadło - R. Gawędzki 6:3,6:1 III
10 19.03, g. 14:00 M. Lawniczak - F. Rakowski 5:7,6:1,7:5 V
11 19.03, g. 20:00 A. Sylwestrzak - S. Klimkiewicz 6:1,6:2 I
12 20.03, g. 21:00 R. Gawędzki - K. Sylwestrzak 3:6,6:1,1:6 III
13 20.03, g. 22:00 A. Wiczyński - P. Okręglicki 6:3,5:7,1:6 IV
14 21.03, g.   8:00 M. Bąkała - Romario 2:6,1:6 IV
15 21.03, g.   9:00 S. Ciemny - F. Rakowski 6:2,6:1 V
16 21.03, g. 22:00 P. Soroka - J. Podsiadło 3:6,0:6 I
17 22.03, g. 12:00 A. Sylwestrzak - B. Baczyński 6:3,5:7, krecz Sylwestrzak I
18 22.03, g. 16:00 R. Gawędzki - W. Filipowicz 6:2,6:0 III
19 22.03, g. 18:00 M. Pieniążek - J. Zastawny 6:4,4:6,7:6 I
20 25.03, g. 21:00 M. Bąkała - J. Butkiewicz 4:6,3:6 IV
21 25.03, g. 22:00 J. Podsiadło - K. Sylwestrzak 6:3,6:4 III
22 27.03, g. 22:00 W. Filipowicz - J. Podsiadło 1:6,0:6 III
23 27.03, g. 22:00 J. Zastawny - S. Klimkiewicz 6:3,6:3 I
24 27.03, g. 22:00 M. Stankiewicz - M. Piórkowski 6:3,6:4 II
25 28.03, g. 20:00 M. Bąkała - A. Wilczyński 6:0,6:4 IV
26 29.03, g.   7:30 Romario - A. Ucher 4:6,3:6 IV
27 29.03, g. 16:00 M. Niedzielski - P. Kawycz 1:6,6:7 IV
28 29.03, g. 17:00 J. Murawski - M. Pieniążek 1:6,4:6 I
29 29.03, g. 18:00 S. Ciemny - M. Lawniczak 1:6,0:6 V
30 29.03, g. 19:00 J. Butkiewicz - P. Okręglicki 6:2,2:6,6:2 IV
31 30.03, g. 13:00 P. Kawycz - M. Bąkała 7:6,0:6,2:3,n.dok. IV
32 30.03, g. 19:00 M. Niedzielski - J. Butkiewicz 0:6,2:6 IV
33 30.03, g. 20:00 J. Murawski - K. Broniec 7:5,6:2 I
34 31.03, g. 18:00 P. Cegłowski - M. Lawniczak 0:6,1:6 V
35 31.03, g. 21:00 M. Stankiewicz - B. Hys 5:7,6:4,2:6 II
36 31.03, g. 21:00 J. Murwaski - J. Zastawny 2:6,4:6 I
37 01.04, g.   8:00 Romario - J. Butkiewicz 6:3,7:5 IV
38 01.04, g. 21:00 P. Okręglicki - P. Kawycz 4:6,6:2,3:6 IV
39 02.04, g. 21:00 M. Łuczyński - J. Podsiadło 0:6,1:6 III
40 02.04, g. 21:30 W. Adamczyk - S. Klimkiewicz 3:6,2:6 I
41 03.04, g.   8:30 Romario - A. Wilczyński 6:4,4:6,6:4 IV
42 03.04, g. 22:00 K. Sylwestrzak - W. Filipowicz przełożony III
43 05.04, g. 17:30 W. Adamczyk - B. Baczyński 6:7,3:4, n.dok. I
44 05.04, g. 18:00 R. Gawędzki - W. Bandurewicz 6:4,3:6,6:2 III
45 05.04, g. 19:00 M. Niedzielski - A. Wilczyński 7:6,1:6,3:6 IV
46 05.04, g. 20:00 J. Zastawny - K. Broniec 6:3,6:3 I
47 05.04, g. 21:00 J. Praszałek - K. Napierała 5:7,3:6 II
48 06.04, g.   7:00 W. Gajzler - K. Napierała 0:6,2:6 II
49 06.04, g. 13:00 M. Niedzielski - M.Bąkała 4:6,3:6 IV
50 06.04, g. 21:00 P. Soroka - M. Łuczyński 5:7,4:6 III
51 06.04, g. 22:00 J. Podsiadło - M. Terpiłowski 6:2,6:2 III
52 07.04, g. 21:00 M. Stankiewicz - J. Praszałek 6:7,0:6 II
53 08.04, g.   7:00 K. Napierała - M. Piórkowski przełożony II
54 08.04, g. 22:00 J. Praszałek - T. Ogorzałek przełożony II
55 09.04, g. 22:00 J. Praszałek - M. Piórkowski 6:2,6:2 II
56 09.04, g. 22:30 P. Soroka - W. Filipowicz 2:6,6:3,7:6 III
57 10.04, g.   8:30 A. Wilczyński - J. Butkiewicz przełożony IV
58 10.04, g.  22:00 K. Sylwestrzak - M. Terpiłowski przełożony III
59 11.04, g. 12:00 K. Napierała - M. Stankiewicz 6:1,6:0 II
60 11.04, g. 21:00 P. Soroka - W. Bandurewicz 2:6,6:2,3:6 III
61 12.04, g. 17:00 W. Adamczyk - K. Broniec 6:2,1:6,3:6 I
62 12.04, g. 18:00 W. Kubieniec - T. Ogorzałek 6:3,6:2 II
63 12.04, g. 19:00 A. Wilczyński - J. Butkiewicz 7:5,3:6,1:6 IV
64 13.04, g.   7:30 K. Napierała - T. Ogorzałek w.o. Napierała II
65 13.04, g. 16:00 M. Łuczyński - R. Gawędzki 2:6,2:6 III
66 13.04, g. 20:00 P. Soroka - K. Sylwestrzak 1:6,2:6 III
67 14.04, g. 21:00 M. Stankiewicz - W. Kubieniec 6:7,4:6 II
68 14.04, g. 22:00 J. Zastawny - W. Adamczyk 3:6,4:6 I
69 15.04, g.   7:00 K. Napierała - M. Piórkowski w.o. Napierała II
70 15.04, g. 21:00 P. Okręglicki - M. Niedzielski 6:4,6:1 IV
71 15.04, g. 22:00 P. Soroka - R. Gawędzki 2:6,2:6 III
72 16.04, g. 21:00 W. Kubieniec - B. Hys 6:3,6:4 II
73 17.04, g.   9:00 A. Wilczyński - A. Ucher 6:2,6:4 IV
74 17.04, g.  22:00 M. Bakała - A. Ucher 4:6,6:2,7:6 IV
75 17.04, g. 22:00 M. Piórkowski - W. Gajzler 2:6,0:6 II
76 19.04, g. 17:00 W. Gajzler - T. Ogorzałek w.o. Gajzler II
77 19.04, g. 17:00 K. Sylwestrzak - M. Łuczyński 6:3,6:4 III
78 19.04, g. 18:00 R. Gawędzki - M. Terpiłowski 6:3,7:5 III
79 19.04, g. 19:00 K. Broniec - M. Pieniążek 2:6,4:6 I
80 19.04, g. 19:00 A. Sylwestrzak - W. Adamczyk 0:1, krecz Sylwestrzak II
81 20.04, g. 13:00 M. Łuczyński - W. Filipowicz 7:6,6:3 III
82 20.04, g. 15:00 W. Gajzler - B. Hys w.o. Gajzler II
83 20.04, g. 20:00 W. Kubieniec - M. Piórkowski 7:5,6:4 II
84 20.04, g. 21:00 P. Soroka - M. Terpiłowski 6:3,6:4 III
85 20.04, g. 21:00 K. Sylwestrzak - W. Bandurewicz 6:1,1:6,6:2 III
86 20.04, A. Sylwestrzak - J. Murawski w.o. Murawski I
87 21.04, J. Podsiadło - W. Bandurewicz w.o. Podsiadło III
88 21.04, g. 18:00 P. Cegłowski - R. Wierusz-Kowalski 0:6,3:6 V
89 21.04, g. 21:00 M. Stankiewicz - T. Ogorzałek w.o. Stankiewicz II
90 21.04, g. 21:00 P. Okręglicki - A. Ucher 4:6,6:7 IV
91 21.04, g. 22:00 J. Zastawny - B. Baczyński 2:6,6:4,6:4 I
92 22.04, g. 21:00 W. Kubieniec - K. Napierała w.o. Kubieniec II
93 22.04, g. 22:00 M. Bąkała - P. Kawycz 6:7,6:0,3:6 IV
94 22.04, g. 22:00 M. Pieniążek - B. Baczyński 6:2,6:3 I
95 23.04, g.   8:00 P. Kawycz - A. Ucher 7:5,6:4 IV
96 23.04, g.  20:00 P. Kawycz - J. Butkiewicz w.o. Butkiewicz IV
97 23.04, g. 22:00 W. Filipowicz - K. Sylwestrzak 2:6,4:6 III
98 24.04, g.   8:00 M. Niedzielski - Romario 5:7,5:7 IV
99 24.04, g. 22:00 J. Praszałek - W. Kubieniec 6:2,0:6,2:6 II
100 24.04, g. 22:00 J. Murawski - B. Baczyński 7:6,3:3,n.dok. I
101 25.04, g. 21:00 J. Praszałek - T. Ogorzałek w.o. Praszałek II
102 26.04, g. 14:00 W. Kubieniec - W. Gajzler w.o. Kubieniec II
103 26.04, g. 17:00 K. Broniec - B. Baczyński 3:6,3:6 I
104 26.04, g. 18:00 J. Praszałek - B. Hys w.o. Praszałek II
105 26.04, g. 18:00 K. Sylwestrzak - M. Terpiłowski 6:1,6:2 III
106 27.04, g.   7:00 M. Terpiłowski - W. Bandurewicz w.o. Terpiłowski III
107 27.04, g. 11:00 K. Broniec - A. Sylwestrzak 4:6,6:4, krecz Sylwestrzak I
108 27.04, g. 13:00 P. Okręglicki - Romario w.o. Okręglicki IV
109 27.04, g. 15:00 M. Łuczyński - M. Terpiłowski 1:6,6:4,6:3 III
110 27.04, g. 18:00 J. Praszałek - W. Gajzler w.o. Praszałek II
111 27.04, g. 20:00 J. Murawski - B. Baczyński 7:6,6:3 I
112 27.04, g. 20:00 K. Broniec - S. Klimkiewicz 1:6,6:3,6:3 I
113 27.04, g. 22:00 W. Filipowicz - M. Terpiłowski 1:6,2:6 III