Turniej Masters Tenisowej Ligi Pro-Play 2013/2014

Grupa A

Imię Nazwisko

Adam Sylwestrzak

Wojciech

Wesoły

Radosław

Gawędzki

Andrzej

Skorupski

Punkty

Stosunek setów

Stosunek gemów

Miejsce

Adam Sylwestrzak

-

6:2 0:6 6:3

6:2 6:0

6:3 6:4

3

6:1

36:20

I

Wojciech

Wesoły

2:6 6:0 3:6

-

4:6 6:2 2:6

6:2 6:2

1

4:4

35:30

III

Radosław

Gawędzki

2:6 0:6

6:4 2:6 6:2

-

6:2 4:6 1:0(6:0)

kecz

Skorupski

2

4:4

32:32

II

Andrzej

Skorupski

3:6 4:6

2:6 2:6

2:6 6:4 0:1 (0:6)krecz Skorupski

-

0

1:6

19:35

IV

 

Grupa B

Imię Nazwisko

Artur

Klepuszewski

Jerzy

Kotkowski

Tomasz

Wilecki

Jacek Praszałek

Punkty

Stosunek setów

Stosunek gemów

Miejsce

Artur

Klepuszewski

-

7:5 2:6 6:3

6:2 6:4

6:2 6:0

3

6:1

39:22

I

Jerzy

Kotkowski

5:7 6:2 3:6

-

6:2 3:6 4:6

 6:2 6:0

1

4:4

39:31

III

Tomasz

Wilecki

2:6 4:6

2:6 6:3 6:4

-

3:6 6:4 7:5

2

4:4

36:40

II

Jacek Praszałek

2:6 0:6

2:6 0:6

6:3 4:6 5:7

-

0

1:6

19:40

IV

 

Plan Gier:

Baraże:

10.05.2014 r.

Jacek Praszałek - Bartek Hys  7:6 3:6 6:0

 Tomasz Wilecki – Tomasz Czyż  6:1 6:4

Mecze grupowe

11-16.05.2014 r.

Grupa A

(11.05 g.13.00) Radosław Gawędzki – Wojciech Wesoły 6:4 2:6 6:2

(14.05 g 8.00) Adam Sylwestrzak – Andrzej Skorupski 6:3 6:4

 (15.05 g 8.00) Radosław Gawędzki – Andrzej Skorupski 6:2 4:6 1:0 krecz Skorupski, (trzeci set traktowany jako 6:0)

(15.05 g 14.00) Adam Sylwestrzak – Wojciech Wesoły 6:2 0:6 6:3

(16.05) g 8.00) Adam Sylwestrzak – Radosław Gawędzki 6:0 6:0

(16.05 g 16.00 lub 21.00) Andrzej Skorupski – Wojciech Wesoły 2:6 2:6

 

Grupa B

 

(12.05 g 15.00) Tomasz Wilecki – Artur Klepuszewski 2:6 4:6

(13.05 g 21.00) Jacek Praszałek – Jerzy Kotkowski 2:6 0:6

(14.05 g 21.00) Jacek Praszałek – Artur Klepuszewski 2:6 0:6

(15.05 g 8.00) Tomasz Wilecki – Jerzy Kotkowski 2:6 6:3 6:4

(16.05 g 14.00) Artur Klepuszewski – Jerzy Kotkowski 5:7 6:2 3:6

(16.05 g 21.00) Jacek Praszałek – Tomasz Wilecki 6:3 4:6 5:7

 

Półfinały

17.05.2014 r. (g. 13.00 - ul. Skarżyńskiego) 1A-2B Adam Sylwestrzak – Tomasz Wilecki 6:2 6:4

17.05.2014 r. (g. 11.00 - ul. Skarżyńskiego) 1B-2A Artur Klepuszewski - Radosław Gawędzki 6:3 6:3

Finał

18.05.2014 r.

mecz o 3-4 miejsce (g. 12.00) Radosław Gawędzki – Tomasz Wilecki 6:1 7:5

mecz o 1-2 miejsce (około g. 14.30) Artur Klepuszewski – Adam Sylwestrzak 5:7 3:6